Přírodní barvy NATURAL

 PŘÍRODNÍ BARVY NATURAL BYDLENÍ S PŘÍRODNÍMI BARVAMI BEZ ŠKODLIVIN

Přirozené a zdravé bydlení náleží k základním potřebám všech lidí a mnoho z nás pociťuje nevolnost při zacházení s chemickými výrobky denní potřeby, které znamenají skutečné ohrožení našeho zdraví a našeho okolí. Barvy a laky Rovněž ochrana dřeva a prostředky jeho vnějšího krytí byly v posledních desetiletích vyvinuty jako značně zatěžující okolí. Toto zatížení si již začíná vybírat daň a to nejen na dřevěné hmotě, ale rovněž ve vztahu k člověku. Velké množství fungicidů a insekticidů je každý rok společně s produkty prodáno a ty zůstávají krátce či dlouze v zemi, vzduchu nebo vodě. Samostatně chemická rozpouštědla obsažena v chemických barvách značně znečišťují ovzduší a jsou ihned na druhém místě za automobilovými exhalacemi.

Ještě před pár lety neměl nikdo, snad s výjimkou několika jednotlivců, s problematikou chemických syntetických barev a laků mimořádné zkušenosti. Sotva někdo věděl o problamatice PCP, TCP, lindanu atp. Nyní však víme, že nám chemický průmysl po celá desetiletí naplňoval naše byty a domy těmito produkty. Přesto, že dnes známe důsledky takovéto činnosti, chemický průmysl stále takovéto produkty dodává, i když jsou maskovány nálepkou o ochraně životního prostředí například „vodou ředitelné lazury a laky“. Stavební biologie V polovině sedmdesátých let přišla stavební biologie na vzájemnou podmíněnost mezi bytovými jedy v interieru a onemocněními našeho organizmu. Zdravé barvy - vysoká kvalita žití Nikdo dnes nepochybuje o tom, že se v prostoru může zdravě žít, pokud si ho sám zdravě naplánuje. Proto jsou spojovací prostředky NATURAL přírodní barvy vyrobeny pouze ze surovin, které člověk léta ze svého okolí zná, jako například borová pryskyřice, včelí vosk, lněný a ořechový olej, palmový vosk, šelak atd. Uzavřený ekologický kruh Pouze barvy z plnohodnotné přírodní pryskyřice, rostlinných olejů a vosků, tedy z čistých přírodních surovin nezatěžují naše okolí ani při vývoji ani při likvidaci. Ale jde to i jinak ! Pouze nároky na NATURAL přírodní barvy neudělají váš byt zdravý. Nátěry bez škodlivin a jedů pouze přeruší koloběh mezi chemickými produkty a vaším odpadem.


ODPOVĚDNOST OD POČÁTKU DO KONCE

Nároky na NATURAL přírodní barvy se člení do následujících bodů:

  • výroba surovin a jejich získávání pěstováním a sklizní bezodpadová výroba barev materiál chudý na škodliviny, zpracovatelný konzumentem, bez nebezpečí při chemické syntéze žádné jedovaté plyny při schnutí nátěrů a s tím spojené dlouhodobé riziko pouze z přírodních surovin mohou být produkty čisté otevření receptur k přezkoušení obsahu škodlivých látek konzumentem nemáme co skrývat !
  • zde je složení barev NATURAL

Máte-li zájem a chcete mít informace o NATURAL přírodních barvách, podívejte se na stránky firmy NATURAL: http://www.natural.at/

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
ROCKY
Košík je prázdný.
Obchodní ředitel:
Ing. František Štourač, CSc.

mobil: 605 585 409
mobil: 732 373 990

nákup: sales@gwmarketing.eu
kancelář: office@gwmarketing.eu
informace: info@gwmarketing.eu

zboží v e-shopu: 121 e-shop systém banan.cz